Новини зі світу пошукових систем, SEO (СЕО) новини

Google виявив проблему з втратою трафіку в Adsense

Вебмастери по всьому світу повідомляють про проблему, пов'язану з рекламними блоками Google Adsense: частина мобільного трафіку на пристроях Android примусово перенаправляється на зовнішні сайти без явного кліка на банер. Як повідомляють користувачі, редірект відбувається через динамічі банери Adsense.

Через проблеми сайти не лише втрачають трафік, але і можуть попасти під санкції пошукових систем. Пропоноване тимчасове рішення — переведення своїх рекламних блоків Adsense в текстовий режим.

 

Все про роботу «Оригінальних текстів» від Яндекса

У блозі Яндекса для вебмастерів анонсований новий цикл статей по найбільш актуальних питаннях про інструменти Я.Вебмастера. У сьогоднішній статті розглядаються питання по роботі інструменту «Оригінальні тексти», що дозволяє власникам сайтів повідомляти пошук про те, що саме вони першими публікують який-небудь текст на своєму сайті.
Обмеження при використанні інструменту:
- не більше 100 текстів в добу;
- не менше 500 символів в одному тексті;
- не більше 32 000 символів.
Текст має бути доданий в інструмент до моменту публікації на сайті. Краще всього це робити одночасно з публікацією матеріалу (для автоматизації цього процесу можна використовувати API Я.Вебмастера). При цьому додавати в інструмент тексти, які вже розміщені в інтернеті, не стоїть.
Якщо до тексту були внесені незначні правки після його публікації, заявка враховуватиметься алгоритмами. Видаляти і додавати такі тексти не потрібно, оскільки на момент повторного додавання текст вже буде опублікованим раніше в інтернеті, а значить, його не можна буде назвати оригінальним.
При зміні головного дзеркала тексти як і раніше можуть враховуватися алгоритмами. Нові тексти потрібно додавати вже для нового дзеркала. Якщо ж сайт переїхав, а нова адреса не об'єднана в групу дзеркал із старим сайтом (для якого і додавалися тексти), то раніше додані заявки в інструмент «Оригінальні тексти» враховуватимуться лише для старого сайту. Не потрібно додавати заново ці тексти для нового сайту — вони не будуть визнані оригінальними повторно.
 

Яндекс закриє Я.ру протягом літа

Сьогодні в офіційному блозі Яндекса з'явилося повідомлення про закриття хостингу блогів Я.ру.  Компанія пояснює це тим, що на сьогоднішній день більшість користувачів віддають перевагу соціальним мережам як майданчикам для спілкування. Це підтверджує статистика: раз на місяць оновлюється приблизно 0,3% щоденників на сервісі, а в добу з'являється лише 1500 нових коментарів.

Вся інформація з блогів буде збережена, і користувачі за бажанням зможуть перенести всі записи в Живий Журнал (на новий або такий, що вже існує аккаунт). Разом з даним в ЖЖ «переїдуть» і друзі з Я.ру, зареєстровані в Живому Журналі. Архіви користувачів знаходитимуться на Яндекс.Диску.  Здійснити «переїзд» потрібно до 1 листопада.

Окрім Я.ру, цього літа зміни торкнуться і Яндекс.Відео. У серпні всі завантажені відео переїдуть на Яндекс.Диск, а нові ролики також можна буде завантажувати лише на нього. На додаток до цього будуть накладені обмеження на можливості публічного перегляду. Працювати в старому режимі продовжить лише пошукова частина сервісу.

 

Adwords випустив гібрид по роботі з ключовими словами

Google Adwords випустив гід з кращими практиками по роботі з ключовими словами для початківців. Інтернет-керівництво складається з 12 сторінок. В рамках розділів посібника інтернет-маркетологи можуть знайти інформацію про те, як знаходити ключові слова для рекламних оголошень, раді з таргетінгу і розширення обхвату ключових слів, використанню мінус-слів і багато що інше.

Гід по роботі з ключовими словами від Adwords «Keywords to the Wise» доступний англійською мовою всім бажаючим. Викачати його можна за посиланням: http://services.google.com/fh/files/blogs/google-keywords-to-the-wise.pdf

 

Яндекс запустив Мобільний Директ для Android

Мобільний додаток Яндекс.Директ став доступним власникам телефонів на базі Android.  Мобільний Директ — безкоштовний додаток спеціальне для самостійних рекламодавців, які розміщують кампанії в професійному інтерфейсі Директу і хочуть на ходу управляти рекламою.

Тепер користувач може за допомогою телефону оперативно відреагувати на всі зміни: скоректувати ставку кліка для однієї або декількох фраз, запустити або зупинити кампанію одним натисненням на кнопку і оплатити покази.  Викачати додаток можна тут - https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.direct, а поставити питання і відправити відгуки можна по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Top10.if.ua - розробка сайту та розкрутка сайтів Івано-Франківськ © 2005-2011 SEO. Всі права захищено.